Multipurpose Corporate Profile (7.x-1.8) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: All
pa: ਸਭ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
