Multipurpose Corporate Profile (7.x-1.19) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Article
gu: લેખ

en: Link
gu: કડી

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક
