Multiselect (7.x-1.10) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: This field is required.
es: Este campo es obligatorio.

en: Titles only
es: Sólo títulos

en: Full text
es: Texto completo

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
es: Es necesario especificar los 'valores permitidos' para este campo.

en: Titles plus teaser
es: Títulos y resúmenes
