Multiselect (7.x-1.10) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: Titles only
he: כותרת בלבד

en: Full text
he: כל הטקסט

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
he: צריך לציין 'ערכים מותרים' עבור שדה זה.

en: Titles plus teaser
he: כותרת ותקציר
