Multiselect (7.x-1.10) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: This field is required.
pt: Este campo é obrigatório.

en: Multiselect
pt: múltipla seleção

en: Titles only
pt: Apenas títulos

en: Full text
pt: Texto completo

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
pt: Deve especificar os 'valores autorizados' para este campo.

en: Available Options
pt: Opções disponíveis

en: Selected Options
pt: Opções selecionadas

en: Titles plus teaser
pt: Títulos e resumos
