Multiselect (7.x-1.10) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Titles only
sv: Endast titlar

en: Full text
sv: Fulltext

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
sv: Du måste ange "tillåtna värden" för detta fält.

en: Titles plus teaser
sv: Titlar och ingresser

en: Option 1
sv: Alternativ 1

en: Option 2
sv: Alternativ 2

en: Option 3
sv: Alternativ 3
