Multiselect (7.x-1.10) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: Titles only
uk: Тільки заголовки

en: Full text
uk: Повний текст

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
uk: Для цього поля необхідно вказати "дозволені значення".

en: Available Options
uk: Доступні варіанти

en: Selected Options
uk: Обрані варіанти

en: Titles plus teaser
uk: Заголовок плюс анонс

en: Option 1
uk: Варіант 1

en: Option 2
uk: Варіант 2

en: Option 3
uk: Варіант 3

en: Method 1: Using CCK
uk: Спосіб 1: Використання CCK

en: Method 2: Coding Your Own Module
uk: Спосіб 2: Створення власного модуля

en: Option 4
uk: Варіант 4

en: Option 5
uk: Варіант 5

en: Option 6
uk: Варіант 6

en: Option 7
uk: Варіант 7

en: Option 8
uk: Варіант 8

en: Option 9
uk: Варіант 9

en: Option 10
uk: Варіант 10

en: Option 11
uk: Варіант 11

en: Option 12
uk: Варіант 12

en: Example modules
uk: Модулі-приклади

en: Width of Select Boxes (in pixels)
uk: Ширина списку вибору (у пікселях)

en: By default, the boxes are each 250px wide.
uk: За замовчуванням кожний список має ширину у 250px
