Multiselect (7.x-1.11) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Fields
hr: Polja

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: Titles only
hr: Samo nazivi

en: Full text
hr: Cijeli tekst

en: Titles plus teaser
hr: Naziv  s mamcem
