Multiselect (7.x-1.11) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Fields
hu: Mezők

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Titles only
hu: Csak címek

en: Full text
hu: Teljes szöveg

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
hu: Ki kell tölteni a „Megengedett értékek”-et ennél a mezőnél.

en: Titles plus teaser
hu: Cím és bevezető

en: Example modules
hu: Példamodulok
