Multiselect (7.x-1.11) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Fields
id: Bidang isian

en: This field is required.
id: Bagian ini harus diisi.

en: Titles only
id: Judul saja

en: Full text
id: Teks lengkap

en: Titles plus teaser
id: Judul dengan pengantar
