Multiselect (7.x-1.11) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Fields
kk: Өрістер

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: Titles only
kk: Тек қана тақырып

en: Full text
kk: Толық мәтін

en: Titles plus teaser
kk: Тақырып және тизер
