Multiselect (7.x-1.11) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Fields
pl: Pola

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Titles only
pl: Tylko tytuły

en: Full text
pl: Pełna treść

en: Titles plus teaser
pl: Tytuły oraz skróty

en: Example modules
pl: Przykładowe moduły
