Multiselect (7.x-1.12) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Fields
sk: Polia

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Titles only
sk: Len titulky

en: Full text
sk: Plný text

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
sk: Treba špecifikovať "povolené hodnoty" pre toto pole.

en: Titles plus teaser
sk: Titulok a upútavka
