Multiselect (7.x-1.13) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Add
az: Əlavə et

en: Fields
az: Sahələr

en: Titles only
az: Yalnız başlıqlar

en: Full text
az: Tam mətn

en: Titles plus teaser
az: Başlıqlar plus tizer
