Multiselect (7.x-1.13) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Add
cs: Přidat

en: Fields
cs: Pole

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Titles only
cs: Jen titulky

en: Full text
cs: Celý text

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
cs: Pro toto pole musíte specifikovat 'povolené hodnoty'.

en: Titles plus teaser
cs: Titulek + upoutávka
