Multiselect (7.x-1.13) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: This field is required.
gu: આ ક્ષેત્ર જરૂરી છે.

en: Titles only
gu: માત્ર શિર્ષકો
