Multiselect (7.x-1.13) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Add
hi: जोड़ें

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: This field is required.
hi: यह फील्ड जरूरी है

en: Titles only
hi: सिर्फ शीर्षक

en: Full text
hi: पूर्ण पाठ
