Multiselect (7.x-1.13) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Add
ru: Добавить

en: Fields
ru: Поля

en: This field is required.
ru: Это поле обязательно для заполнения.

en: Titles only
ru: Только заголовки

en: Full text
ru: Полный текст

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
ru: Для этого поля необходимо указать "разрешённые значения".

en: Available Options
ru: Доступные опции

en: Selected Options
ru: Выбранные опции

en: Titles plus teaser
ru: Заголовок и анонс

en: Option 1
ru: Вариант 1

en: Option 2
ru: Вариант 2

en: Option 3
ru: Вариант 3

en: Example modules
ru: Пример модулей
