Multiselect (7.x-1.8) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Titles only
fa: فقط عناوین

en: Full text
fa: تمام متن

en: Titles plus teaser
fa: عناوین بعلاوه خلاصه

en: Example modules
fa: ماژول‌های نمونه
