Multiselect (7.x-1.8) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Titles only
gl: Só títulos

en: Full text
gl: Texto completo

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
gl: Debe especificar os 'valores permitidos' para este campo.

en: Titles plus teaser
gl: Títulos e avances
