Multiselect (7.x-1.9) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: Titles only
ca: Només títols

en: Full text
ca: Text complet

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
ca: Heu d'especificar els valors permesos per a aquest camp.

en: Titles plus teaser
ca: Títols més resums
