Multiselect (7.x-1.9) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Titles only
nl: Alleen titels

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
nl: De 'toegestane waardes' voor dit veld opgeven.

en: Available Options
nl: Beschikbare opties

en: Selected Options
nl: Geselecteerde opties

en: Titles plus teaser
nl: Titels en teasers

en: Option 1
nl: Optie 1

en: Option 2
nl: Optie 2

en: Example modules
nl: Voorbeeldmodules
