Multiselect (7.x-1.13) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Add
ar: إضافة

en: Fields
ar: الحقول

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Titles only
ar: العناوين فقط

en: Full text
ar: كامل المتن

en: Titles plus teaser
ar: العناوين بالإضافة للمقتطف
