Multiselect (7.x-1.13) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: Add
bg: Добави

en: This field is required.
bg: Задължително поле.

en: Titles only
bg: Само заглавия

en: Full text
bg: Пълен текст

en: Titles plus teaser
bg: Заглавия и резюме
