Multiselect (7.x-1.13) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Fields
cy: Meysydd

en: This field is required.
cy: Mae'r maes yma'n ofynnol.

en: Titles only
cy: Pennawdau'n unig

en: Full text
cy: Testun llawn

en: Titles plus teaser
cy: Pennawdau gan gynnwys rhagflas
