Multiselect (7.x-1.13) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Add
da: Tilføj

en: Fields
da: Felter

en: This field is required.
da: Dette felt er obligatorisk.

en: Titles only
da: Kun titler

en: Full text
da: Fuld tekst

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
da: Du skal angive de 'tilladte værdier' for dette felt.

en: Titles plus teaser
da: Titler og resuméer
