Multiselect (7.x-1.13) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Fields
eo: Kampoj

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Titles only
eo: Nur titoloj

en: Full text
eo: Plena teksto

en: Titles plus teaser
eo: Titoloj plus mallongigita teksto
