Multiselect (7.x-1.13) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Add
et: Lisa

en: Fields
et: Väljad

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Titles only
et: Ainult pealkirjad

en: Full text
et: Täistekst

en: Titles plus teaser
et: Pealkirjad ja juhtlõik
