Multiselect (7.x-1.13) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Fields
eu: Eremuak

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Titles only
eu: Izenburuak soilik

en: Full text
eu: Testu osoa

en: Titles plus teaser
eu: Titulua gehi aurrerapena
