Multiselect (7.x-1.13) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Add
fi: Lisää

en: Fields
fi: Kentät

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Titles only
fi: Vain otsikot

en: Full text
fi: Koko teksti

en: Titles plus teaser
fi: Otsikot sekä lyhennelmä

en: Example modules
fi: Esimerkkimoduuleja
