Multiselect (7.x-1.13) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: Add
ja: 追加

en: Fields
ja: フィールド

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: Titles only
ja: タイトルのみ

en: Full text
ja: すべてのテキスト

en: Titles plus teaser
ja: タイトルとティーザー
