Multiselect (7.x-1.13) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Add
km: បន្ថែម

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: Titles only
km: បានតែ​ចំណងជើង​

en: Full text
km: អត្ថបទ​ពេញ

en: Titles plus teaser
km: ចំណង​ជើង​បូក​ចំណោទ​បញ្ហា
