Multiselect (7.x-1.13) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: This field is required.
ku: ئەم بۆشاییە پێویستە.

en: Titles only
ku: تەنها ناونیشانەکان

en: Full text
ku: دەقی پڕاوپڕ
