Multiselect (7.x-1.13) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Add
lv: Pievienot

en: Fields
lv: Lauki

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Titles only
lv: Tikai virsraksti

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Titles plus teaser
lv: Virsraksti ar ievadu
