Multiselect (7.x-1.13) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Add
sl: Dodaj

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: Titles only
sl: Samo naslovi

en: Full text
sl: Celotno besedilo
