Multiselect (7.x-1.13) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.

en: Titles only
sq: Vetëm titujt

en: Full text
sq: Teksti i plotë

en: Titles plus teaser
sq: Titujt dhe pamja e parë
