multiselect_sorting (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Fields
be: Палі

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: Titles only
be: Толькі загалоўкі

en: Full text
be: Поўны тэкст

en: Titles plus teaser
be: Назвы і цвялілка
