multiselect_sorting (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Fields
eo: Kampoj

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Titles only
eo: Nur titoloj

en: Full text
eo: Plena teksto

en: Titles plus teaser
eo: Titoloj plus mallongigita teksto
