multiselect_sorting (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Fields
fi: Kentät

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: Titles only
fi: Vain otsikot

en: Full text
fi: Koko teksti

en: Titles plus teaser
fi: Otsikot sekä lyhennelmä

en: Example modules
fi: Esimerkkimoduuleja
