multiselect_sorting (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Fields
cy: Meysydd

en: This field is required.
cy: Mae'r maes yma'n ofynnol.

en: Titles only
cy: Pennawdau'n unig

en: Full text
cy: Testun llawn

en: Titles plus teaser
cy: Pennawdau gan gynnwys rhagflas
