multiselect_sorting (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Fields
lt: Laukeliai

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Titles only
lt: Tik pavadinimai

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
lt: Jums reikia nurodyti 'leidžiamos reikšmės' šiam laukeliui.

en: Titles plus teaser
lt: Pavadinimas ir įžanga
