multiselect_sorting (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Fields
lv: Lauki

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Titles only
lv: Tikai virsraksti

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Titles plus teaser
lv: Virsraksti ar ievadu
