multiselect_sorting (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Fields
vi: Các trường

en: This field is required.
vi: Trường dữ liệu này là bắt buộc.

en: Titles only
vi: Chỉ có tiêu đề

en: Full text
vi: Bản văn đầy đủ

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
vi: Bạn cần xác định 'các giá trị được phép' cho trường dữ liệu này.

en: Titles plus teaser
vi: Tiêu đề và bản cắt
