multiselect_sorting (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Fields
fr: Champs

en: This field is required.
fr: Ce champ est requis.

en: Titles only
fr: Titres seulement

en: Full text
fr: Texte entier

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
fr: Vous devez préciser les 'valeurs autorisées' pour ce champ.

en: Available Options
fr: Options disponibles

en: Selected Options
fr: Options sélectionnées

en: Titles plus teaser
fr: Titres et accroches

en: Method 1: Using CCK
fr: Méthode 1 : En utilisant CCK

en: Method 2: Coding Your Own Module
fr: Méthode 2 : En codant votre propre module

en: Example modules
fr: Modules d'exemple
