multiselect_sorting (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Fields
ro: Câmpuri

en: This field is required.
ro: Acest câmp este obligatoriu.

en: Titles only
ro: Doar titluri

en: Full text
ro: Text întreg

en: Titles plus teaser
ro: Titlu plus începutul articolului
