Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: Site
ar: موقع

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: here
ar: هنا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: any
ar: أياً

en: About
ar: حول
