Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: Path
ast: Camín

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Configuration
ast: Configuración

en: any
ast: cualesquier
