Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Path
be: Сцежка

en: Site
be: Сайт

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Configuration
be: Налады

en: any
be: любы

en: About
be: Аб
