Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Path
bg: Път

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: here
bg: Тук

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: any
bg: всички
