Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: Site
eu: Gunea

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: here
eu: hemen

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: any
eu: edozein

en: About
eu: (r)i buruz
